Hlavní stránka  O klubu  Fotogalerie  Připravované akce  Prodejna  Slevy

O kloboucích  Často kladené dotazy  Registrace  Historie  Kontakt

kloboukový klub
PŘIPRAVOVANÉ AKCE:
 
V minulých letech touto dobou vrcholily přípravy na Kloboukové vítání jara, které jsem pořádali s Mammahelpcentrem. Mám pro Vás smutnou zprávu. Toto centrum ukončilo svou činnost. Jak to bude v budoucnu s pořádáním Vítání jara není zatím jisté.

S velkou radostí Vás informuji, že někteří organizátoři se nevzdávají a připravují akce, kam klobouky patří a kam jsme zváni:

Brno – Botanická zahrada ul. Veveří – „Jazzový večer v botanické zahradě“ - a možná vykvete i Viktorie Královská – tentokráte na téma, které je zatím pracovní: „Džungle aneb zvířecí motivy“ - kdy? Jako vždy : první čtvrtek v srpnu :-)

Moravský Krumlov – oficiální zahájení výstavy Slovanské Epopeje – pravděpodobně začátkem září (kde bychom měli být součástí velmi bohatého secesního programu).
 
16.10.2020
27.11.2020
12.3.2021
15.5.2021
17.9.2021 BRNO
od 19.00 hodin.
luxusní hotel Barceló Brno
Šilingrovo nám. 2 - sál Městského dvora


tak v květnu ještě ne....


Už nám to vážně připadá, jako začarované.... Nedá se nic dělat, ale nevypadá to, že květen bude možné módní přehlídku v Brně zrealizovat. Bohužel do toho se v Grandhotelu Brno začíná od konce května postupně rekonstruovat kuchyň a restaurace a to potrvá až do podzimních měsíců.

Pro nás nelehlý úkol najít nové prostory.

A tak, i když je pro nás tento hotel finančně mnohem náročnější, rozhodli jsme se pro podzimní termín módní akce v Brně, pro luxusní hotel Barceló Brno (Šilingrovo nám. 2 - sál Městského dvora - foto v příloze / samozřejmě usazení hostů bude divadelní).Děkujeme za váš pozitivní přístup
a pochopení, důvěru....
Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.


Původní program...(JPG-202kB)
18.9.2021 Brno
MISS CHARME

Pozvánka...(PDF-14MB)
 
Pokud máte tip na místo,
kde by klobouky oživily některou z akcí

( i mimo Brno) budeme rádi, pokud nám jej napíšete.Náš E-MAIL: kloboukovyklub@kloboukovyklub.cz
 
 

zpět na hlavní stránku