Hlavní stránka  O klubu  Fotogalerie  Připravované akce  Prodejna  Slevy

O kloboucích  Často kladené dotazy  Registrace  Historie  Kontakt

Dobrý den dámy a pánové, vážení členové Kloboukového klubu,


obracím se na Vás v této nelehké době s informací ohledně aktuálního stavu Kloboukového klubu a s tím spojenou  žádostí.

Kloboukový klub z.s. (zapsaný spolek) již 15. rok  působí na našem trhu.  Vznikl na podporu nošení klobouků, šíření osvěty, kloboukové etikety, podílí se na popularizaci tohoto odvětví  kulturně vzdělávacími přehlídkami, kde ukazuje a předvádí historii a současnost.

Doposud Kloboukový klub z.s. nečerpal žádnou dotaci ani příspěvky a  řešil  svou činnost z  velké části díky sponzorství a dotací firmy Klobouky DANTES (pořízení kostýmů a k nim předváděných klobouků, uskladnění a údržba kostýmů, administrativní a propagační část apod.. ) nebo v omezené míře placenými přehlídkami.

Jak jsem Vás  v minulosti informovala, na jaře se dokončila nová kolekce ve stylu Velký Gatsby aneb večerní toaleta 20. a 30. let. Se všemi, které se na realizaci kolekce podílely (návrhářka a modistky) jsem ve velmi dobrém vztahu a pochopily situaci na jaře, kdy nám začaly odpadávat přehlídky (a tedy i příjem z nich) a  domluvily jsme se na úhradu za zhotovení této nové kolekce na závěr roku. Věřila jsem, že situace se částečně vylepší a bude možný nějaký návrat společenských akcí. To, že nakonec odpadne více než 30 akcí a tím pádem se definitivně zastaví jakýkoliv příjem,  jsem si v té chvíli ani nepřipouštěla... Těch pár ojedinělých přehlídek, kterých jsme se mohly zúčastnit, byly většinou zdarma -  např. naše velká brněnská akce Jazzový večer v botanické zahradě.

Kloboukový klub se tímto dostal do nelehké situace. Hlavní a jediný sponzor prodejna Klobouky DANTES je díky nařízení vlády již podruhé v tomto roce uzavřena a to nyní v nejdůležitější sezóně roku a bohužel tak  začíná bojovat o přežití.

Obracím se na Vás s  prosbou o pomoc formou členského příspěvku. Chápu a jsem si vědoma, že to není lehké období pro žádného z nás. Maximálně jsem zvážila všechny možné okolnosti  a ve snaze o vyřešení a neposunování vzniklé platební neschopnosti vůči zhotovitelům zakázek, obracím se na Vás s žádostí o dobrovolný příspěvek za členství v KK.


Minimální výše členského příspěvku je stanovena na 300,- Kč. Výše (horní hranice) členského příspěvku je neomezená a budu velice ráda za možnou vyšší úhradu. Touto podporou pomůžete v tomto nelehkém období Kloboukovému klubu uhradit jeho závazky a přežít.

Zaslání dobrovolného příspěvku se liší dle jeho výše.

Příspěvek částky od 300,- Kč do 1000,- Kč je jednoduchý.

Je ho možné zaslat okamžitě na účet Kloboukového klubu:

KB Brno-město: 123-28410247/0100

Jen je nutné do poznámky uvést svoje Jméno a příjmení a  rok narození
(pouze rok narození, tak jak je požadováno v přihlášce KK)

Zaslání vyšší částky od 1.000,- Kč u fyzických osob a od 2000,- Kč u právnických osob (můžete uplatnit pro odpočet z daní) je nutná vyplněná  darovací smlouva. Takový příspěvek je již darem. Před zasláním daru vyplňte příslušnou darovací smlouvu a naskenovanou ji zašlete na adresu: kloboukovyklub@kloboukovyklub.cz.  
Darovanou částku zašlete na účet:  KB Brno-město: 123-28410247/0100
Po provedené platbě a připsání částky na účet Vám bude smlouva potvrzena a zaslána zpět. 
darovací smlova pro fyzické osoby
darovací smlova pro právnické osoby
STÁHNOUT...(PDF-89kB) STÁHNOUT...(PDF-89kB)

Kloboukový klub Vás i nadále bude informovat o akcích, jakmile budou povoleny a bude Vám moci poskytovat výhody při nákupu v prodejně Klobouky DANTES (5% slevu při nákupu + dalších 5% v klobouku nebo trojnásobné slevy k výročí založení KK) a rovněž budete moci i nadále využívat své členství na zvýhodněné vstupné.

Děkuji Vám všem za projevenou podporu.

s přáním pevného zdraví


Radka Chabičovská
předsedkyně Kloboukového klubu
 

zpět na hlavní stránku